Krajský kurz zdravotníka zotavovacích akcí

Pořadatelem kurzu je Junák – český skaut, Královéhradecký kraj, z. s.

Termíny:
1. víkend 17. a 18. února 2024
2. víkend 16. a 17. března 2024

Termín zkoušek bude oznámen nejdéle na začátku kurzu.

Jedná se o kurz, jehož cílem je příprava kvalifikovaných zdravotníků pro zotavovací akce, tábory, školy v přírodě a další akce pro děti. Délka kurzu je 40 hodin a náplň je dána přílohou č. 2 vyhlášky č. 106/2001 Sb., O hygienických požadavcích na zotavovací akce. Kurz je akreditován u MŠMT a při úspěšném absolvování kurzu je absolventovi předáno Osvědčení zdravotníka zotavovacích akcí. Kurz je určen pro osoby starší 18-ti let.

Účastnický poplatek je Kč 1 900,- Kč a částku je možné složit na bankovní účet pořadatele 2801590097/2010 (nejpozději do 15. února 2024, jako variabilní symbol platby uveďte své rodné číslo), nebo zaplatit v hotovosti v první den konání kurzu.

Přihlášku prosím vyplňte ve skautISu a to nejpozději do 15. února 2024, na tomto odkazu. Kurz se uskuteční pouze v případě, že se přihlásí alespoň 10 zájemců.

Kurz se bude konat v Novém Městě nad Metují.

Podrobné informace o místě konání a přesném začátku obdržíte před zahájením kurzu na základě předběžného přihlášení. Celý kurz je rozvržen do 4 víkendových dní. Během těchto dní se proberou všechny teoretické základy a proběhne praktický nácvik. Závěrečnou součástí celého kurzu je přezkoušení získaných znalostí a dovedností. Součástí 2. víkendu je možnost doškolení a prodloužení platnosti průkazu ZZA – více zde.

Kontaktní osoba a vedoucí kurzu: Radek Prouza, radek.prouza(zavináč)gmail.com