Základna Miletín

Adresa: Bidlova ul. 356, 50771 Miletín
Kontakt: miletin@skaut.cz, 605465906 (správce Luboš Jindřišek)

Areál je vhodný pro prázdninové pobytové dětské tábory nebo pro krátkodobé ubytování účastníků školních výletů.

Popis areálu

• 27 čtyřmístných chatek
  • velký pozemek  pro hraní her na louce
  • hlavní budova:
    • 2 dvoulůžkové pokoje s WC, sprchou a umyvadlem
    • sociální zařízení chlapci / dívky pro chaty a tábořiště
    • kuchyň s kapacitou jídel 150 porcí (polévka, hlavní jídlo), jídelna s kapacitou 60 osob
    • možnost stolování venku
    • 2 klubovny na program pod střechou (v jedné stůl na ping-pong) každá s kapacitou 30 lidí

Možno využít celý areál s kapacitou 112 lidí (postelí), případně jen jeho část, nebo přivézt stany a kapacitu areálu navýšit.

K chatkám přiléhá pozemek vhodný pro sportovní a kulturní vyžití, poblíž je školní hřiště, tenisové kurty

Přehrát video

Profil krajiny je vhodný pro turistiku i cykloturistiku, v okolí obce jsou lesy s romantickými místy a množství kulturních památek.

Turistické zajímavosti v okolí: ZOO Dvůr Králové, Kuks – památka Unesco, Hořice s kamenickými skvosty a známým sympoziem, Lázně Bělohrad, Hrad Pecka a nejvyšší kopec zdejšího kraje – Zvičina. Další tipy na výlet.

Kalendář obsazenosti

Kudy se tam dostanete?

Dopravní spojení: autobus, automobil

Mapa:

Cena pronájmu

Informace k cenám naleznete na samostatné stránce Ceník pronájmu