Krajský doškolovací zdravotnický kurz

Jedná se o pravidelné jednodenní doškolení pro absolventy kurzu zdravotník zotavovacích akcí, pro prodloužení oprávnění k výkonu funkce zdravotníka na zotavovacích akcích.

Termíny: 16. března 2024 od 9.00h

Účastnický poplatek je 400,- Kč a částku je možné složit na bankovní účet pořadatele 2801590097/2010 (nejpozději do 14. března 2024, jako variabilní symbol platby uveďte své rodné číslo) nebo zaplatit v hotovosti před začátkem doškolení.

Přihlášku prosím vyplňte ve skautISu a to nejpozději do 11. března 2024, na tomto odkazu.

Kurz se bude konat v Novém Městě nad Metují. Při menším počtu přihlášených se kurz uskuteční ve školící místnosti Místní skupiny ČČK Nové Město nad Metují, při větším počtu ve Spolkovém domě na Husově náměstí v Novém Městě nad Metují. Podrobné informace o místě konání a přesném začátku obdržíte před zahájením doškolení na základě přihlášení.

Kontaktní osoba a vedoucí kurzu: Radek Prouza, radek.prouza(zavináč)gmail.com

Pořadatelem kurzu je Junák – český skaut, Královéhradecký kraj, z. s.