Setkání vůdců 2023 (10.-12. listopadu 2023)

Nazdar všem vůdcům v našem kraji!

Oznamujeme, že v letošním roce opět připravujeme tuto tradiční akci našeho královéhradeckého skautského kraje.

Rádi bychom pozvali všechny členy našich středisek a oddílů, kterým je alespoň 16 let a jsou aktivní ve výchově (ať už jako rádci, členové vedení oddílů, pomocníci na táborech či jiných akcích,…), aby využili příležitosti se přidat na páté Setkání vůdců.

Termín: byl stanoven na 10. – 12. listopadu 2023.
Místo:
nově se uskuteční ve Dvoře Králové na Labem.
Cena:
účastník 800,- Kč, člen servis týmu 400,- Kč

Poznamenejte si proto termín do vašich kalendářů a předejte zprávu všem vůdcům na středisku i v kraji.

Výzva ke spoluutváření setkání – hledáme další lidi do servistýmu.
Přidej se k nám 🙂 Při přihlašování napiš do poznámky heslo “servis” a ozvi se Zapovi na email (zapik@skaut.cz) a budeme s tebou počítat a těšit se. Servis tým bude platit také poloviční účastnický poplatek (400,- Kč).

Možnosti prezentace – rádi bychom sdíleli napříč krajem pozvánky na akce. Na setkání bude prostor k vylepení plakátů, informačních letáků apod. Buď si přivezete nástěnku vlastní, nebo využijete připravené plochy na místě.

Odkaz na přihlášku je zde: https://bit.ly/SetkaniVudcu23_Prihlaska

Přihlašování probíhá jen do 10. 10. 2023, tak ať ti to neuteče.
Těšíme se na tebe!

Informace k platbě

Platbu účastnického poplatku ve výši 800 Kč / osobu
proveďte bezhotovostně převodem následovně.

Bankovní účet junáckého kraje 2801590097/2010
Do zprávy pro příjemce:  uveďte “Setkání vůdců 2023”.
Variabilní symbol:
a) Pokud platíte pouze za sebe, tj. jednotlivého účastníka, použijte jako variabilní symbol své rodné číslo.
b) Pokud platíte hromadnou platbu za více účastníků najednou, použijte jako variabilní symbol číslo střediska či oddílu. Zároveň na e-mail hospodar@krj-hk.czzašlete seznam se jmény účastníků, za něž jste souhrnnou platbu provedli.
Termín platby: platbu proveďte prosím nejpozději do 12. 10. 2023.

Těšíme se na setkání s vámi. Brzy přidáme další informace. Plakát v článku …