Nové skautské stezky – jak na ně?

Termín: neděle 20. října 2019 od 13:30 do 17:30
Místo: Srub střediska Brána Jičín, Skautská 1254, Jičín – zde: https://mapy.cz/s/3xpft

Anotace:
Používáte skautské stezky? Zaregistrovali jste, že finišuje jejich revize? Zajímá vás, co nového nám přináší? Máte chuť začít používat tento nástroj a zatím jste se k tomu nedostali? Chcete slyšet tipy, vychytávky a navzájem si posdílet svoje zkušenosti? Budeme moc rádi, pokud přijedou své zkušenosti sdílet i testovací oddíly. Vypisujeme novou nadstavbu, tentokrát na téma nových skautských stezek a pozvali jsme Martinu Adamcovou, která je představovala už na Elixíru. Vezměte svoje rádce a přijeďte na skautský srub do Jičína prožít společně nedělní odpoledne.

LektorkaMartina Adamcová – Marťa
Martina má na starost revizi skautské stezky. Kromě dokončení samotné stezky až do vydání je jejím úkolem podporovat práci se stezkou v oddílech – ať už tvorbou různých podpůrných materiálů nebo představováním stezky na vzdělávacích akcích apod. Pochází z Kostelce nad Orlicí, kde plynule prošla od členky přes výpomoc až po vůdkyni dívčího oddílu. Mimo oddíl prošla různé akce jako účastnice, servisačka i členka týmu. Nyní pomáhá u střediska v pražských Modřanech. Má ráda popíjení kávy a povídání nejen o skautingu. Nejlépe obojí najednou.

Na seminář se lze přihlásit do neděle 13. října 2019 zde: přihlásit na akci přes SkautIS.