Chystáme Setkání vůdců 2020 (6. – 8. listopadu, Nové Město n. Metují)

A o co půjde?
Je to setkání všech vedoucích oddílů i středisek z našeho Královéhradeckého kraje. Vezmi s sebou celou oddílovou či střediskovou radu a přijeďte!

Akce se koná jednou za dva roky, tentokrát proběhne o víkendu 6. až 8. listopadu 2020 v Novém Městě nad Metují.

Víkend je určen pro všechny členy našich středisek a oddílů, kterým je 15 a více let a jsou aktivní ve výchově (ať už jako rádci, členové vedení oddílů, pomocníci na táborech či jiných akcích,…). Akce je odměnou pro ty, kteří běžně organizují aktivity pro druhé a nyní je tu víkend plný sdílení zkušeností, zajímavých seminářů, setkávání, sportovního klání, kulturního programu, čajovny, večerního povídání, seznamování se nebo společného odpočinku. Domů se vrátíte nabití, motivovaní a plní nových a užitečných informací :o)

Na co se můžete těšit?

Metodické programy pro vedení všech výchovných kategorií, koncert, divadlo, beseda se zástupci české šlechty, výstava, skautská praxe prakticky, sportovní turnaj, skautská prodejna Liman, beseda s Janou Siebrovou o umírání a hospicové péči, velká hra po městě, inspiromat na téma „Čím obohatit program v oddíle“, strukturované sdílení zkušeností, setkání s náčelníkem Junáka (pravděpodobně už novým :o) a mnoho dalšího!

Oslov ostatní vedoucí z oddílového týmu, zapište si termín do diářů! Podrobnosti pošleme v září, kdy také odstartujeme přihlašování na akci.

Přejeme příjemně strávené léto, vydařené tábory a těšíme se na viděnou v listopadu v Novém Městě.