Seminář Nástupnictví – Jak na to?

Ptáte se také komu předat vedení oddílu, střediska nebo jinou činovnickou roli? Kde brát lidi? Jak na to všechno nezůstat sám?

Přijeďte na seminář o tom, jak přemýšlet nad nástupnictvím, co a jak je třeba dělat a sledovat, aby předávání rolí v oddíle či ve středisku probíhalo hladce. Kdo a kdy by měl myslet na předání role? A jak zajistit úspěšný průběh samotného předání? Budeme společně zkoumat vaši konkrétní situaci. Budeme se navzájem inspirovat. Budeme hledat řešení a ze semináře odjedete s konkrétním plánem pro sebe, svůj oddíl či středisko.

Kdo seminář povede: Petra Bašová – Fidla s personálním odborem Junáka

Fidla má na starost personalistické projekty. Zabývá se především přípravou informačních či metodických materiálů a článků týkajících se dospělých v Junáku. Podílí se na organizaci či programu některých celostátních setkání a vzdělávacích akcí.

Pro koho: Především dospělí vedoucí oddílů a středisek, jejich zástupci či členové rad.

Termín: neděle 6. listopadu 2022 od 10:00 do 16:00 (občerstvení včetně oběda zajištěno)

Místo: Klubovny střediska K. Šimka, Sokolovská 79, Hradec Králové – zde: http://mapy.cz/s/ePPl

Přihlašování – stále trvá – zde: přihlásit na akci přes SkautIS.

Ilustrační foto, zdroj skautská fotobanka.