Deskovky se skauty v České Skalici

Pokud nevíte, co s nedělním odpolednem, jelikož na sáňky to nevypadá, tak čtěte:

16. února, v neděli odpoledne od 14:00 do 18:00 pořádá českoskalické skautské středisko akci “Deskovky se skauty” otevřenou široké veřejnosti.
Akce se koná v klubovně zahrádkářů v České Skalici (kousek od skautské klubovny, tam co býval countrybál https://mapy.cz/s/butaboruzu , někde v kulturních kalendářích můžete číst že to je ve skautské klubovně – to však je chybně – tam nikdo nebude)

Co se bude dít: Můžete si přijít zahrát deskové hry, přivezte i nějakou svoji a naučte ji ostatní u stolu a poznejte nové lidi!
Dále si pak půjčte nějakou z naší sbírky her a užijte si pohodové odpoledne.

Můžete přijet s družinou nebo rodinou – co vám je milejší.

Prosím příjezd skupiny 5 lidí a výše hlaste nejdéle týden před akcí na níže uvedený mail nebo telefon (registrace není nutná, je to pro přehled organizátorů – díky za pochopení)
Vařit budeme kávu či čaj.

Vstupné: Vůbec nic.

Těšíme se